7W відрізане отвір 75 мм регульований COB вбудований світлодіодний підсвічування підсвічування

7W відрізане отвір 75 мм регульований COB вбудований світлодіодний підсвічування підсвічування

7W 4 дюйма 100 мм регульований світлодіодний індикатор COB. Використовуючи алюміній 6063, щоб зробити корпус та використовувати мікросхему керування cob, щоб забезпечити високу світлопропускну здатність, високий CRI. Весняний дизайн кліпу, простий в установці. Широко використовується в будинку, офісі, готелі тощо.

Чат зараз

Відомості про продукт

7W відрізане отвір 75 мм регульований COB вбудований світлодіодний підсвічування підсвічування

7W 4 дюйма 100 мм регульований світлодіодний індикатор COB. Використовуючи алюміній 6063, щоб зробити корпус та використовувати мікросхему керованого зображень, щоб гарантувати високу світлопроцесорність, високий CRI. Весняний дизайн кліпу, простий в установці. Широко використовується в будинку, офісі, готелі тощо.


Параметр продукту

LG-D7080B

5w7w led downlight.png

Картинки 7w led downlightIP44 LED Downlight.jpg7W LED warm white downlight.jpg

Особливості продукту

1.Використаний матеріал розсіювання рідини - це висока теплопровідність алюмінієвої пластини та 6063 алюмінієвий радіатор. На основі провідності, конвекції та випромінювання оптимізують конструкцію структури тепла для посилення ефекту теплопоглинання.

2. Прийнятий чіп COB створив рівний і ніжний світловий ефект, який не має відблисків, високий колірний індекс і низький коефіцієнт світла.
3.Жар, навколишнє середовище та відсутність забруднення, дизайн холодного світла, відсутність теплового випромінювання, без пошкодження очей і шкіри. Ні свинець, ні ртуть, ні інше забруднення
Елементи, реалізують справжній зелений захист навколишнього середовища.


Застосування


7w cob привів світлофор

7w cob led downlightУстановка

图片 63.png

Світлодіодний світлодіодний індикатор легко встановлюється, не займає місця, тривалості, гарантії якості на п'ять років.


Пара:25W Triac Dimmable Поверхневі стельові Downlight Наступний:Світлодіодне панельне освітлення з кухонним стельовим світлом 24W, 300x600мм

Розслідування